Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Girona Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Girona Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Girona Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Girona Lotnisko

Wynajem samochodu Girona Lotnisko

Wynajem aut Girona Lotnisko

Girona Costa Brava Airport (GRO) znajduje się 15 km na południowy zachód od Girona centrum i międzynarodowego lotniska.W języku hiszpańskim nazywa się “Aeropuerto de Girona – Costa Brava”.

Lotnisko Girona został otwarty w 1965 roku i dziś służy 3 miliony pasażerów rocznie (2011).

O 15 linii lotniczych – w tym Ryanair, Wizz Air i Jetairfly – mają bezpośrednie loty z lotniska Girona do około 60 miejsc w Europie.

Usługi na lotnisku m.in. sklepy wolnocłowe, cztery restauracje / kawiarnie, lada informacyjna, VIP Lounge, sala konferencyjna, pierwszej pomocy, bankomatów i Kantor biurko. Jest też hotel na lotnisku (“Vilbio Park”) i kilka noclegów w okolicy.

Lotnisko jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Aby dostać się z lotniska w Gironie i do centrum miasta można dojechać autobusem lub taksówką. Są też autobusy z lotniska do Barcelona (odległość: 92 km).

Jeśli chcesz wynająć samochód w Girona, liczba bilutleifirmaer swoje filie w hali przylotów na lotnisku – w tym Avis, Hertz i Europcar.