Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Barcelona

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Barcelona. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Barcelona. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Barcelona

Wynajem samochodu Barcelona

Wynajem aut Barcelona

Port w Barcelonie jest w północno-wschodniej Hiszpanii Śródziemnego – w regionie Katalonii. Miasto jest stolicą prowincji Barcelona i jest drugim co do wielkości miastem (po Madryt ).

Barcelona ma 1,6 mln mieszkańców (2011), zaś aglomeracja liczy prawie 5 milionów. Miasto leży na równinie u stóp Tibidabo (532 m) i Montjuich

Barcelona jest w Hiszpanii najważniejszy węzeł przemysłowej i transporcie, a także jest ważnym centrum handlowe i finansowe. Miasto ma wielką turystykę i znany jest z doskonałych sklepów, jej życiu kulturalnym i jego wielu kongresów, targów i wystaw.

Stare Miasto w Barcelonie składa się z wąskich uliczkach otoczonych szerokimi alejami (Las Ramblas). Niektóre z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w mieście jest Muzeum Picassa, Miró Museum, National Museum of kataloński Art, Katedra z 1448 i kościół “Templo de la Sagrada Familia”, który został zapoczątkowany w roku 1884 – i nie jest jeszcze zakończona.

Również pomnik Kolumba jest znaną atrakcją turystyczną w Barcelonie. Pomnik ma 60 metrów wysokości i stoi w porcie.

Miasto ma inaczej muzeum archeologiczne, muzeum morskie, muzeum historii, akwarium, kilka parków i ogrodów oraz piękne plaże.

Barcelona znajduje się również największy w Europie stadion piłkarski “Camp Nou” – który został otwarty w 1957 roku i może pomieścić 120.000 widzów.

Miasta główne lotnisko – Lotnisko w Barcelonie “El Prat” – znajduje się 12 km na południowy zachód od centrum miasta.