Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Barcelona Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Barcelona Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Barcelona Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Barcelona Lotnisko

Wynajem samochodu Barcelona Lotnisko

Wynajem aut Barcelona Lotnisko

Lotnisko w Barcelonie „El Prat” (BCN) znajduje się w północno-wschodniej Hiszpanii , 12 km na południowy zachód od Barcelony centrum. Lotnisko nazywa się w języku hiszpańskim „Aeropuerto de Barcelona – El Prat” i jest drugim najbardziej lotnisko w Hiszpanii (po Madryt – Barajas Airport).

Barcelona Airport serwuje 34,4 milionów pasażerów rocznie (2011), i ma bezpośrednie loty do wszystkich głównych miast europejskich, a także do innych miejsc w Afryce, Azji i Ameryce. Ponadto lotnisko ma wiele ruchu czarterowego.

Omlag124 linie lotnicze latają z lotniska w Barcelonie do 161 miejscowościach w kraju i za granicą.

Lotnisko posiada dwa budynki, terminali T1 i T2. To jest bardzo dobry wybór restauracji, kawiarni i sklepów na lotnisku. Ponadto, udogodnienia apteka, VIP Lounge, liczniki informacje, sale konferencyjne, bankomaty, bank, kaplica i pokój zabaw dla dzieci. Istnieją również „Air Rooms” na lotnisku – czyli sypialnia z dostępem prysznicem, TV i internet.

Nie ma hoteli na lotnisko, ale jest kilka w okolicy.

Aby dostać się z lotniska w Barcelonie do centrum miasta można skorzystać z pociągiem, autobusem lub taksówką.

Jeśli chcesz wynająć samochód w Barcelonie, można znaleźć wiele firm wynajmu samochodów w hali przylotów na lotnisku – w tym Avis, Hertz, Europcar, krajowym i Sixt. Jest to najwygodniejszy Rezerwacji samochodu przed wyjazdem do Hiszpanii, a kiedy samochód będzie gotowy do pobrania po przybyciu na lotnisko.