Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Alicante

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Alicante. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Alicante. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Alicante

Wynajem samochodu Alicante

Wynajem aut Alicante

Alicante to miasto położone w południowo-wschodniej Hiszpanii Śródziemnego.Alicante jest drugim największym miastem w regionie Walencja , i jest stolicą prowincji Alicante.

Gospodarka miasta opiera się głównie na turystyce i produkcji wina. Alicante jest centrum wybrzeża Costa Blanca i wielu turystów wybiera to miasto jako ośrodek może przede wszystkim, ze względu na łagodny klimat i piękne plaże.

Stare Miasto Alicante jest główną atrakcją turystyczną – z zabytkowych budynków, ulice wąskie i jego przytulnych kawiarni, restauracji i sklepów.

Znanym punktem w mieście jest zamek “Castillo de Santa Barbara” od średniowiecza. Części zamku pochodzą z ca. roku 230 pne kr Zamek położony jest na wzgórzu – 300 metrów – i tu masz wspaniałe widoki na zatokę Costa Blanca.

Poniżej zamku jest miasto z ratuszem z 1760, Santa Maria kościół z 1300 roku oraz renesansowy kościół San Nicolás de Bari od 1700 roku.

Inne atrakcje turystyczne w Alicante to Muzeum archeologiczne “Marq” – gdzie goście się interaktywną podróż przez historię – z eksponatami artefaktów z czasów prehistorycznych do współczesnych dni.

W przeciwnym razie miasto ma wiele rynków i parki, kilku wspaniałych plaż – gdzie Playa San Juan jest jednym z najbardziej popularnych przodu “Explanada de Espana” – otoczony palmami, arena z 1849 (torreador muzeum) i Muzeum Sztuki Współczesnej – co można zobaczyć wystawy prac z takich Miró, Dali i Picasso.

Miasta lotnisko – Alicante Airport – położony 12 km na południowy zachód od centrum miasta.