Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Alicante Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Alicante Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Alicante Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Alicante Lotnisko

Wynajem samochodu Alicante Lotnisko

Wynajem aut Alicante Lotnisko

Lotnisko Alicante (ALC) jest międzynarodowy port lotniczy położony w południowej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym – 12 km na południe od Alicante centrum.Lotnisko jest nazywane w Hiszpanii “Aeropuerto de Alicante” i został otwarty w 1967 roku pod nazwą “El Altet”.

Lotnisko w Alicante jest 6 ruchliwych w Hiszpanii i jednym z 50 najbardziej ruchliwych w Europie. Lotnisko obsługuje 9,9 milionów pasażerów rocznie (2011).

Około 40 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z lotniska w Alicante do 86 miast w Norwegii i za granicą. Ryanair ma siedzibę tutaj, a częste wyjazdy do takich Londyn i Birmingham .

Alicante Airport posiada jeden terminal budynku (nowo otwarty), a tam są obiekty użyteczności publicznej, takich jak restauracje, kawiarnie, bary, sklepy (w tym wolne od cła), apteka, dostęp do Internetu, centrum medyczne, bankomat, kantor wymiany licznika, Vip Lounge, sale konferencyjne oraz informacje dysku.

Nie ma hoteli na lotnisko, a najbliższy jest Holiday Inn Alicante – Playa de San Juan.

Opcje transportu z lotniska w Alicante do miasta składa się z autobusów i taksówek. Wkrótce będzie można korzystać z tramwajem do centrum, gdy w piwnicy budynku terminalu jest przeznaczony do przystanku tramwajowego. Jeśli chcesz wynająć samochód w Alicante, liczba biur wynajmu samochodów w hali przylotów na lotnisku – w tym Avis, Hertz, Sixt i Europcar.