Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Hiszpania

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Hiszpania. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Hiszpania. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Hiszpania

Wynajem samochodu Hiszpania

Wynajem aut Hiszpania

Hiszpania jest na Półwyspie Iberyjskim, w południowej Europie i graniczy na północy przeciwko Andorze i Francji , na południu do Gibraltaru i Morza Śródziemnego i na zachodzie przez Portugalię .Baleary Archipelag z takimi Majorka , Minorka i Ibiza oraz Wyspy Kanaryjskie na Atlantyku są także pod Hiszpanii.

Hiszpania jest w Europie 4-ta większość krajów, i ma 40,5 milionów mieszkańców (2010). Kraj jest podzielony na 50 administracyjnie regionach. Najwyższym szczytem jest Pico de Teide – który mierzy 3718 metrów

Stolica Hiszpanii jest Madryt , położony w kraju na hiszpańskim płaskowyżu.Madryt ma 6 mln mieszkańców w obszarze metropolitalnym i jest największym i najbardziej zaludnione miasto w Hiszpanii. Madryt jest również w kraju administracyjne, finansowe i kulturalne centrum i ważnym węzłem komunikacyjnym.

Ogólnie rzecz biorąc, Hiszpania klimat śródziemnomorski na wybrzeżu w południowej i wschodniej, klimat Atlantic wzdłuż wybrzeża na północy, klimat kontynentalny we wnętrzu.

Hiszpania jest zaliczana do bardzo popularne wśród turystów i odbiera około 60 milionów turystów rocznie. Regiony, w północno-wschodniej Katalonii i Andaluzji, na południu i na wyspy na Atlantyku jest najczęściej odwiedzanych rejonów turystycznych. Hiszpania jest znana jako ulubione miejsce dla osób poszukujących słońca i wakacje na plaży wzdłuż wybrzeża, ale kraj jest również znana z turystyki kulturowej.

Główne lotnisko w Hiszpanii jest Madryt Airport – Barajas , położony na obrzeżach centrum stolicy.Inaczej Barcelona International Airport i Palma de Mallorca International Airport część narodu najruchliwszych lotnisk.