Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Kreta

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Kreta. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Kreta. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Kreta

Wynajem samochodu Kreta

Wynajem aut Kreta

Kreta (621.000 mieszkańców w 2011) znajduje się pomiędzy Morzem Egejskim i Morzu Śródziemnym, i jest największym i najbardziej zaludnione z greckich wysp.

Kreta ma trzy pasma górskie, a najwyższy szczyt – Oros Idhi – mierzy 2545 m

Kreta otrzymuje około 3 milionów turystów rocznie, a na wyspie głównym przemysłem jest turystyka, handel i usługi. Przyjemny klimat, plaże i wiele zabytków archeologicznych dokonał Kretę od 1970 roku był bardzo popularny kurort.

Stolica Krety – Iraklion (Heraklion) – znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy, i ma 173.000 mieszkańców (2011). Miasto jest więc 4-sze największy w Grecja .Z portu w Heraklionie jest promem do takich Pireus – znajduje się tuż Ateny .

Inne główne miasta Krety są Chania (Chania) i Rethymnon.

Niektóre z najbardziej znanych zabytków Krety m.in. starożytne Knossos, Muzeum Archeologiczne w Heraklionie, ruiny minojskiej miasta Gournia i Samarii – co jest najdłuższe w Europie.

Główne lotnisko na Krecie jest Heraklion International Airport – “Nikos Kazantzakis” – Znajduje się 5 km na wschód od centrum miasta Iraklion.Nieco mniejsze lotnisko – Chania International Airport – jest często wykorzystywana do czarteru.