Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Paryż

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Paryż. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Paryż. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Paryż

Wynajem samochodu Paryż

Wynajem aut Paryż

Paryż, stolica Francji, znajduje się tuż poniżej gdzie Marne rzeka płynie do Sekwany, a ta dzieli miasto na dwie części: na prawym brzegu i Left Bank. Samo miasto, Ville de Paryż, liczy ok. 2.200.000 (2010), podczas gdy większe miejskie Paryż region ma całkowitą populację między 11 a 12 milionów euro. Ville de Paryż jest administracyjnie podzielony na 20 tak zwanych „okręgach”.

Paryż jest powszechnie uważany za kulturalnego i moda kapitału Europy, oferuje niezliczone atrakcje. Niektóre z najbardziej znanych i popularnych turystycznym dla zwiedzających jest gotycka katedra Notre-Dame, położone na Ile de la Cité w środku Sekwany. To rozpoczęło się przed rokiem 1200 i jest jednym z największych na świecie najbardziej znanych kościołów. Z wieży (387 stopni), jest niezły widok na centralnej części Paryża. Inne słynne kościoły w Paryżu jest biała bazylika Sacre Coeur, która znajduje się na wzgórzu Montmartre od końca 1800 roku i bardzo piękny kościół St Sulpice od 1754, w mieście St Powierzchnia Germain.

Paryż jest najbardziej znanym punktem, Eiffel Tower, zbudowany w 1889 na stulecie rewolucji francuskiej. Wieża ma 324 metrów wysokości (wraz z anteną na górze), a kiedyś był najwyższym budynkiem świata. Jest winda do góry, a stamtąd masz fantastyczny widok na okolicę. Prawie jak znany jest Łuk Triumfalny do Nieznanego Żołnierza, znajduje się na Place de l’Etoile (Star Square), na końcu Pól Elizejskich. Na drugim końcu ulicy stoi Place de la Concorde, gdzie znajduje się ponad 3000 lat Egipcjanin obelisk.Przylegające do Place de la Concorde jest piękne Ogrody Tuileries.

Park jest również we Francji najbardziej popularne muzeum sztuki, Luwr, gdzie wszystko duży obraz z historii sztuki są reprezentowane – w tym Leonarda da Vinci obraz „Mona Lisa”. W metropolii, takich jak Paryż, istnieje oczywiście wiele innych muzeów (w tym nowoczesne Centrum Pompidou), w uzupełnieniu do opery, teatrów, sal koncertowych i innych instytucji kulturalnych.

Jeśli chodzi o architekturę, kilka mostów nad Sekwaną warto zobaczyć. Jest to szczególnie najstarszych, Pont Neuf – który został wybudowany już w 1600.

W przeciwnym razie, Paryż znana z bogatej oferty restauracji. Wizyta w niektóre z uroczych kawiarni na świeżym powietrzu, w malowniczej Dzielnicy Łacińskiej, na lewym brzegu, jest koniecznością dla każdego turysty Paryż.

Paryż jest odwiedzane każdego roku przez ponad 30 mln turystów, w tym wiele rodzin z dziećmi – gwarantowane umieścić podróż na gigantycznym parku rozrywki Disneyland Resort Paryż – Ok. 30 km na wschód od miasta.

Istnieje kilka lotnisk w Paryżu, w tym dwa główne lotniska w Paryżu – lotnisko Orly i Paryż Roissy-Charles-de-Gaulle .