Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Francja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Francja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Francja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Francja

Wynajem samochodu Francja

Wynajem aut Francja

Francja jest największym w Europie Zachodniej krajem obszaru – i liczy ok. 64 mln (2010). Kraj rozciąga się od Morza Północnego na północy do Morza Śródziemnego na południu i ma wspólną granicę z Belgią, Luksemburg , Niemcy , Andora, Hiszpania , Monako , Włochy i Szwajcaria .Kapitał Paryż ma około 2,2 mln mieszkańców w samym mieście – ale jeśli to przedmieścia, jego populacja wzrośnie do prawie 12 milionów.

Największe miasta po Paryżu jest Marsylia , Lyon , Tuluza i Nicei .

Krajobraz we Francji jest bardzo zróżnicowana. W północnej i środkowej części są zdominowane przez stosunkowo płaskie równiny, a na południu i południowym wschodzie są wysokie pasma górskie (Pireneje i Alpy). Europie Zachodniej najwyższa góra, Mont Blanc (4807 m), położony w Alpach francuskich. Niektóre z najdłuższych rzek w Europie przepływa Francji: Loire, Rhône, Garonne i Seine.

Francja jest znana jako centrum kultury europejskiej od wieków, zmieniających reżimy polityczne były świadome utrzymanie tego.

Francja ma wiele atrakcji do zaoferowania. Kapitał Paryż ma specjalną pozycję w swojej historii, swojej ciekawej architekturze, jego mody i jej kwitnącej sceny restauracyjnej. W przeciwnym razie, Prowansja i Wybrzeże (Côte d’Azur) tradycji śródziemnomorskiej jako turysta i miejscem wypoczynku dla ludzi z całego świata. Należy również zauważyć, że Francja, która wiele winnic, które jest oczywistym miejscem dla wielu vinentusiaster.

Francji najbardziej ruchliwych lotnisko Charles de Gaulle International Airport (Roissy), nieco na północny wschód od Paryża.Inne główne lotniska są tradycyjne Paryż-Orly Airport tuż na południe od stolicy i Nicea Cote d’Azur międzynarodowego lotniska .