Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Finlandia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Finlandia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Finlandia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Finlandia

Wynajem samochodu Finlandia

Wynajem aut Finlandia

Republika Finlandii (fiński: Suomi) jest północno-Nordic kraj, o powierzchni 338 145 km2.Populacji jest ponad 5,2 milionów (2010). Do Finlandii obejmuje także semi-autonomiczny archipelag Alandzkich, który leży na granicy Morza Bałtyckiego i Zatoki Botnickiej. Finlandia ma wspólną granicę z Szwecja , Norwegia i Rosja .Stolica Helsinki (Helsinki) ma około 560 000 mieszkańców.

Innych dużych miast Espoo (Helsinki), Tampere (Tampere), Vantaa (Vanda), Turku (ABO) i Oulu (Oulu).

Krajobrazy Finlandii dominują lasy, a różnice wysokości w krajobrazie jest zazwyczaj stosunkowo niewielki. W przeciwnym razie kraj przecinają liczne rzeki i jeziora systemów – i dlatego popularny pod nazwą „kraina tysiąca jezior”.

Finlandia ma dwa języki urzędowe: fiński (w mowie o 93%) i Szwecji (6%).

Do najbardziej popularnych atrakcji turystycznych znajdują się na południu Zatoki Fińskiej – głównie w okolicach stolicy Helsinkach. Jednym z najczęściej odwiedzanych jest przybrzeżna twierdza Suomenlinna od końca 1700 roku, co jest na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Główne lotnisko Finlandii jest Helsinki Vantaa Airport , położony ok.. 20 km na północ od stolicy.Inne lotniska są zajęte Tampere Airport , Lotnisko Rovaniemi i Kemi Airport.