Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Filipiny

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Filipiny. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Filipiny. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Filipiny

Wynajem samochodu Filipiny

Wynajem aut Filipiny

Filipiny to øyrepublikk w Azji Południowo-Wschodniej, który składa się z 11 głównych wysp i ponad 7.000 małych wysp. Ludność 92337852 (2011) mieszkańców czynią go jednym z najbardziej zaludnionych krajów w Azji, a wzrost liczby ludności jest również wysoki.Filipiny Indonezja graniczy na południu, Singapur, Malezja , Wietnam i Kambodża na zachodzie, Chiny , Hong Kong i Tajwanu na południu.Na wschodzie jest Philippine Sea, na zachodzie Morze Południowochińskie i Celebeshavet południe. Największe wyspy to Luzon na północy i Mindanao na południu. Ponad jedna trzecia ludności żyje w Luzon i to, że kapitał Manila znajduje.

Kraj był hiszpańską kolonią 1521/98, a następnie do 1946 roku American Colony. Jest z Timoru Wschodniego i Korei Południowej jednego z trzech krajów Azji z chrześcijaństwa jako religii panującej

W latach 1960, Filipiny był drugim najbogatszym krajem w Azji, po Japonii. Dwie dekady pod rządami Ferdynanda Marcosa „przyczyniły się do kraju, nie rozwinął dalej z innych krajów Azji Południowo-Wschodniej. Ferdinand Marcos doszedł do władzy w 1965 i rządził krajem jako dyktatury aż został obalony w wyniku zamachu stanu w 1986 roku. W ponad 1000 par butów, które zostały znalezione po Ferdinanda Marcosa żona Imelda po udali się na wygnanie, stoi jako świadectwo życia luksusowego mieli. W 1970 – i 1980-roku wzrost różnic między najbogatszym i najbiedniejszym znacznie szybciej niż inne kraje w regionie, a problem ubóstwa jest już bardzo poważna. Populacja jest bardzo złożony i heterogeniczne t z różnych grup etnicznych, w większości są z Malay pochodzenia. W sumie około 80 grup etniczno-językowych.

Klimat jest tropikalny, a od marca do maja są najgorętsze miesiące. Pora deszczowa trwa od czerwca do października. Z tysiącami wysp Filipin ma sporo do zaoferowania. Boracay Malapascua to tylko dwie z wielu wysp znanych z pięknych białych plaż. Camarines Sur ma ośrodek sportów wodnych, piękne rafy koralowe i plaże z piaskiem jak biały i czarny. Bacolod jest znany jako miasto uśmiechów powodu corocznego festiwalu maski. Zamboanga ma opinię „łacińskim miasta w Azji” i ciekawy ze względu na zabytki, kościoły i meczety.

Głównym portem lotniczym jest międzynarodowe lotnisko Ninoy Aquino w Manili .Istnieją również międzynarodowe lotniska Cebu , Clark Freeport Zone, Angeles, Davao, Kalibo, Laoag, Manila i Zamboanga.