Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Fidżi

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Fidżi. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Fidżi. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Fidżi

Wynajem samochodu Fidżi

Wynajem aut Fidżi

Fidżi jest archipelag ponad 300 wysp rozrzuconych na obszarze ok.. 500 000 kilometrów kwadratowych. Nieco ponad 100 wysp stale zamieszkana przez 944 700 (2009) mieszkańców.Fidżi znajduje się 2000 km na północ od Nowej Zelandii, na wschód od Vanuatu, zachód od Tonga i południe od Tuvalu. Największe wyspy to Viti Levu i Vanua Levu, a kapitał jest Suva. Kraj jest najbardziej zaludnione z państw wyspiarskich na Pacyfiku. Oficjalnymi językami są angielski, Fidżi i hindi Fidżi.

Populacja składa się z około 50% fijianere (Melanesian / Polinezyjska) i 45% Hindusów. Różnice polityczne między dwoma grupami etnicznymi scharakteryzowania życia politycznego.

Pierwsi mieszkańcy Fidżi przybył z Azji Południowo-Wschodniej, na długo przed Wyspy zostały odkryte przez europejskich odkrywców. Holenderski podróżnik Abel Tasman był pierwszym Europejczykiem, który przyjechał do Fidżi w połowie lat 1600-tych. Wyspy była kolonia brytyjska w latach 1874 i 1970. Po Fidżi niepodległości demokratyczną płyta została przerwana przez kilka wojskowego zamachu stanu. Dyskryminacji rasowej, niepokoje polityczne i wojskowe zamach stanu jest stały problem na Fidżi.

Największe wyspy są pochodzenia wulkanicznego, wiele mniejsze są płaskie wyspy koralowe. Fidżi ma tropikalny klimat morski i wiatr południowy zawodowe wydaje moderowanie w wilgotnym upale.

Turystyka i eksport cukru i ryb to główne branże Fidżi. Branża turystyczna odpowiada za około 30 procent PKB. Fidżi Islands oferuje najpiękniejsze i zróżnicowany krajobraz z białych plaż, sielankowej, rafy koralowe, lasów tropikalnych i łańcuchy górskie. Fidżi to raj dla tych, którzy kochają nurkowanie i sporty wodne. Bouma Park Narodowy z zachwycającej dżungli i dzikich zwierząt ekscytujące jest warte odwiedzenia. Wyspy Yasawa są małe wyspy wulkaniczne z kolorowych raf koralowych.

Fidżi znajduje się na głównej trasie między Ameryce Północnej i Australii, i jest głównym centrum komunikacyjne w południowo-zachodnim Pacyfiku. Międzynarodowe lotnisko Nadi Airport International na zachodnim wybrzeżu wyspy Viti Levu jako stacji pośredniej na trasach łączących USA i Australia / Nowa Zelandia , i jest głównym lotniskiem.Istnieją ponadto międzynarodowe loty z lotniska w stolicy, Suva.

Destinasjoner