Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Estonia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Estonia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Estonia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Estonia

Wynajem samochodu Estonia

Wynajem aut Estonia

Estonia jest republiką położony na wschodnim brzegu Morza Bałtyckiego na obszarze geograficznym, często określane jako regionu bałtyckiego. Kraj, który jest wielkości Danii, ma około 1,3 mln mieszkańców (2010), z czego około 400.000 mieszka w stolicy kraju Tallinie .Inne ważne miasta to Tartu , Narwa i Pärnu .Kraju językiem urzędowym jest estoński, który jest związany z fińskim.

Estonia graniczy Rosji na wschód i na Łotwie południe.Krajobraz jest bardzo płaski, a najwyższym punktem wynosi ponad 300 m. Kilka rzeki płyną w całym kraju, gdzie znajdują się również liczba jezior dużych i małych – i wybrzeże jest naznaczona licznymi zatokami i zatoczek.

Turystyka jako źródło utrzymania przeszedł szybki rozwój w ciągu ostatnich lat, głównie ze względu na niski poziom cen, odległościach, zakupy dobrych i wielu atrakcji turystycznych. Dobrze zachowane stare miasto w Tallinie jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. A w 2008 roku, KUMU Art Museum – który znajduje się również w stolicy –

Muzeum Roku w Europie.

Główne lotnisko w Estonii – Lennart Meri Tallin Airport – znajduje się kilka kilometrów od centrum Tallina.