Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Emiraty Arabskie

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Emiraty Arabskie. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Emiraty Arabskie. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Emiraty Arabskie

Wynajem samochodu Emiraty Arabskie

Wynajem aut Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie – które razem mają prawie 5 mln mieszkańców (2010) – znajduje się na Półwyspie Arabskim, w południowej części Zatoki Perskiej.Jest to republika federalna składająca się z 7 mniejszych jednostek (Arabskie). Najbardziej znanym z nich jest Dubaj i Abu Dhabi , gdzie dwa największe miasta (o tej samej nazwie co emiratów) znajduje.Abu Dhabi (860 000 mieszkańców) jest stolicą i Dubai (2,1 mln mieszkańców) jest największym miastem.

Językiem urzędowym jest język arabski, a 97% mieszkańców to muzułmanie.

Krajobraz zdominowany jest przez pustynię i wydmy – a klimat jest bardzo suche i gorące. Linia brzegowa jest prawie 650 km, a wiele miejsc mają wspaniałe plaże.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to jeden z największych na świecie krajów najbardziej rozwiniętych, a większość majątku jest oparta na kompleksowych eksportu ropy naftowej. Kraj w ostatnich latach miała również znaczący dochód z turystyki, uprawy.

Wśród głównych atrakcji turystycznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są plaże i luksusowe sklepy. Państwo zainwestowało w różnych form turystyki luksusowej.

Główne lotnisko w kraju, Dubai International Airport , położony jest na obrzeżach Dubaju – i nowych, dużych lotnisko jest w trakcie budowy w porcie Jebel Ali (planowane na 2017).