Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Ekwador

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Ekwador. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Ekwador. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Ekwador

Wynajem samochodu Ekwador

Wynajem aut Ekwador

Ekwador położony jest na północny zachód Ameryki Południowej na równiku, i obejmuje również Wyspy Galapagos na Pacyfiku. Mały kraj graniczący Kolumbii i Peru i ma wybrzeża z widokiem na Pacyfik. Językiem urzędowym jest hiszpański, ale jest używany przez więcej rodzimego języka Quechua i Shuar. Kapitał jest Quito .Populacja z Ekwadoru jest 15 223680 (2011) mieszkańców.

Ekwador to kraj górzysty, gdzie Andes przecina kraj z dwóch równoległych pasm górskich. Geograficznie i klimatycznie kraju jest trzykrotnie w ciepłym strefie przybrzeżnej, łagodny highland i mokry i ciepły deszcz. Krajobraz na wschód od Andów, zawiera duże obszary tropikalnej dżungli lub Amazon należy. Niszczenie lasów tropikalnych jest to ogromny problem, a do 1990 Ekwador straci 30 procent oryginalnego lasu. Doprowadziło to również do pustynnienia. Ale nowa konstytucja z 2008 r. jest jednym z pierwszych na świecie, aby uznać prawa natury.

Ekwador to kraj bogaty w zasoby naturalne, w szczególności produkcji oleju jest bardzo ważne. Klimat zapewnia doskonałe warunki dla rolnictwa na nizinach w zachodniej prowadzą nastawione na eksport produkcji bananów, kawy, kakao i krewetki. Kraj jest największym na świecie eksporterem bananów.

Wyspy Galapagos położone na Oceanie Spokojnym off lądu słynie z unikalnych gatunków i jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyspy są magnesem dla turystów. Większość łodzi wyjechać z Guayaquil w Ekwadorze jest największym miastem i portem. Stolica Quito było ważnym miastem Imperium Inków, a później potęgą kolonialną. Został on zbudowany na gruzach Imperium Inków i ma bogatą prekolumbijskiej historii. Przyszedł na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1970 roku za to, że najlepiej zachowany starożytne miasto w Ameryce Łacińskiej. Kolejny remis jest wiele pięknych plaż na wybrzeżu Pacyfiku, gdzie można dostać jedzenie i zakwaterowanie na tanie ceny.

Ludności Ekwadoru charakteryzuje różnorodności etnicznej, składający się z ludności rdzennej oraz potomkowie Hiszpanów i niewolników afrykańskich. Została ona rozkwita wysoką kulturę w Ekwadorze już f 3000 wkr Ekwador był w 1400 północna część starożytnego imperium Inków. Hiszpanie przybyli w 1534 r., i to położyć kres potężnego imperium Inków. Ekwador uzyskał niepodległość w 1830 roku.

Największy port lotniczy jest stolicą i Mariscal Sucre International Airport. José Joaquín de Olmedo International Airport w Guayaquil jest drugim i trzecim i Mariscal Lamar Lotnisko w Cuenca.

Destinasjoner