Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Egipt

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Egipt. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Egipt. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Egipt

Wynajem samochodu Egipt

Wynajem aut Egipt

Egipt znajduje się na północno-zachodnim rogu Afryki Północnej – i przy niewielkiej części w Azji (Półwysep Synaj). Populacja przekracza 83.000.000 (2010) oraz w państwie, z sekundy Afryki najbardziej zaludnione. Obszar Egiptu land obejmuje około 1 mln km2, a kraj ma wspólną granicę z Libii, Sudanie, Izrael i Strefa Gazy.Kapitał Kair z jego 16 milionów mieszkańców największych miast Egiptu i Afryki.Inne duże miasta Aleksandrii w Egipcie, Sharm el Sheikh , Luxor, Suez i Port Said.

Wiele z Egiptu jest krajobraz pustyni, podczas gdy szaleje wzdłuż najdłuższej rzeki świata – Nile – która przepływa przez państwa, i która ma swoje ujście w Morzu Śródziemnym.

Egipt jest bogaty w kulturalnych skarbów. Niektóre z najstarszych znajdują się tutaj. Najbardziej znanymi są piramidy w Gizie – jeżeli Odwiedzić słynne Sfinksa i Wielkiej Piramidy Cheopsa. Również starożytne świątynie w Luksorze muszą być wymienione.

Przygody innego rodzaju można uzyskać, odwiedzając popularne nadmorskiej miejscowości Sharm el-Sheikh, która leży między Zatoką Akaba i Suez Bay. Jest to również raj dla nurków sportowych poszukujących korzystnych koralowce i wraki tajemniczych.

Ze względu na „rewolucji arabskich” w 2011 powinny być zgodne aktualizowane oceny bezpieczeństwa zagranicznych.

Główne lotnisko Egiptu jest Kair International Airport , które jest kilka mil poza stolicą.Jest to także ruchliwe lotniska w Aleksandrii oraz w Sharm el-Sheikh .