Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Skanderborg

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Skanderborg. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Skanderborg. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Skanderborg

Wynajem samochodu Skanderborg

Wynajem aut Skanderborg

Skanderborg to duńska miasto położone w środkowej Jutlandii – około 25 km na zachód od Aarhus. Miasto położone jest nad jeziorem “Skanderborg Su”, i ma około 14.000 mieszkańców (2009). Miasto jest również centrum administracyjnym Kommune Skanderborg, i należy do Regionu Midtjylland.

Skanderborg Sądu Miejskiego w 1583. W południowej części miasta, głównej ulicy “Adelgade” jest Skanderborg najstarsza część ratusza z 1860 roku, od 1804 Amtsgården drewna i kilka. To również muzeum z Skanderborg lokalnych zbiorów historii.

Skanderborg dorastał wokół zamku królewskiego “Slot Skanderborg” który leżał na małej wyspie w Skanderborg Su. Zamku rozpoczęto w 1171, ale został zburzony w 1760s. Kościół zamek z okrągłą wieżą z 1562 r., jednak w miejscu i jest dużą atrakcją turystyczną.

Wielu turystów również odwiedzić “Skanderborg Dyrehave”, gdzie skansen znajduje. Trade pojawia się w dwóch autentycznych bunkrach 2 World War.

To o tak daleko od Skanderborg do 3 z kraju lotnisk: Billund Airport (72 km), Aarhus Airport (72 km) oraz Karup Airport (70 km).