Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Dania

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Dania. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Dania. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Dania

Wynajem samochodu Dania

Wynajem aut Dania

Dania znajduje się w Europie Północnej i jest częścią Skandynawii. Kraj jest także – wraz z Norwegia i Szwecja – Obszar geograficzny, w Skandynawii.Mieszkańców jest dobrze ponad 5,6 milionów (2010).

Dania graniczy Niemcy na południu, a także posiada linię brzegową na Morzu Północnym, Skagerrak, Kattegat i Morza Bałtyckiego.Oprócz półwyspu Jutlandii, kraj składa się z kilku wysp dużych i małych, Zelandia jest największym. Gdzie jest stolica Kopenhaga z przedmieścia ma około 1,2 mill.innb. Inne duże miasta w Dania jest Aarhus, Aalborg i Esbjerg (wszystkie w Jutlandii) i Odense na wyspa Fyn.

Największe i najbardziej znane wyspy są inaczej Fionia, Lolland, Falster i Bornholm. Ten ostatni jest Morze Bałtyckie – ze Skanii w Szwecji i Niemiec / Polska .Natura w Danii składa się głównie z stosunkowo płaski krajobraz stok – z wydm dużo wybrzeża.

Królestwo Danii również Grenlandii i Wysp Owczych, zarówno o stopniu autonomii.

Wśród głównych atrakcji turystycznych w Danii kilka głównych parków rozrywki, Skanseny i Castle. Wiele zamków są odpowiednie do zakwaterowania. W przeciwnym razie, plaże, zwłaszcza wzdłuż zachodniego wybrzeża Jutlandia, bardzo popularne.

Główne lotnisko w Danii jest Copenhagen – Kastrup , położony na obrzeżach Amager kapitału. Jest to także największy port lotniczy.