Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Czechy

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Czechy. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Czechy. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Czechy

Wynajem samochodu Czechy

Wynajem aut Czechy

Republika Czeska znajduje się w Europie Środkowej, leżą około 10,5 milionów ludzi (2010). Granice państw Polska na północ, Niemcy na północnym zachodzie i zachodzie, Austrii , na południu i na Słowacji na wschód.

Republika Czeska ma klimat kontynentalny z zimnymi suchymi zimami i gorącymi latami. Kraj ma zróżnicowanego krajobrazu, podzielone na historycznych obszarach Czechach (najbardziej część zachodnia) i Moraw (część wschodnia).

Stolica Praga Centralnie położony w zachodniej części Republiki Czeskiej w Wełtawą (Wełtawa).Miasto jest największym z 1,3 mln mieszkańców. Czeska Praga jest kulturalnym i politycznym centrum, i jest uważany za jednego z europejskich miast najpiękniejszych. Kapitał staje się bardzo popularne wśród turystów i posiada liczne zabytki i atrakcje – w tym Zamek Praski, Most Karola, Stare Miasto „Stare Mesto”, jak również muzea, galerie sztuki, opery i teatry.

Inne duże miasta w Czechach jest Brno , Ostrawa , Pilzno , Zlín i Olomoue.

Wielu turystów odwiedza miasto Karlowych Warach , który jest największym w kraju i najbardziej znanym miejscem spa. Miasto położone jest 110 km na zachód od Pragi – w pobliżu granicy niemiecko-czeskiej. Uzdrowisko słynie z leczniczych źródeł „” – i jest rok przeznaczenia okrągłe.

Główne lotnisko w Republice Czeskiej to Lotnisko Praga – Ruzyne , położony 20 km na zachód od stolicy.Inne ruchliwe lotniska międzynarodowe lotnisko i Karlowe Wary Brno-Turany Airport .