Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Cypr

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Cypr. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Cypr. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Cypr

Wynajem samochodu Cypr

Wynajem aut Cypr

Cypr jest Morza Śródziemnego jest trzecim co do wielkości wyspa (po włoskich wysp Sycylii i Sardynii). Znajduje się około 75 km na południe od Turcja – I to dwa państwa.Dwie trzecie z południowej wyspy jest Republika Cypryjska, która w zasadzie jest uznawany na arenie międzynarodowej, jako władzę nad wyspą. Republika Cypru Północnego, trzeci na północ, jest rozpoznawana tylko przez Turcję. Granica biegnie przez centrum Nikozji, stolicy obu republik. Istnieje około 800.000 mieszkańców w południowej części Cypru, a 200 000 jest w północnej części.

Kapitał Nicosia ma całkowitą mieszka około 360 000

Inne ważne miasta to Limassol i Larnaka , zarówno położony na południe od wyspy.Istnieje wiele pięknych plaż, a te miasta – zwłaszcza Larnaca – są popularnym miejscem dla turystów zagranicznych. Śródziemnomorski klimat wyspy, z ciepłymi latami i łagodnymi zimami się warunki korzystne dla słońca i plaży wakacje.

Językami urzędowymi Cyprze są grecki i turecki na południu do północy, ale angielski jest rozumiany przez większość.

Cypr jest zdominowany przez dwóch głównych pasm górskich, Troodos i Kyrenia. Najwyższy szczyt Mount Olympus, wznosi się 1952 metrów nad poziomem morza. Pomiędzy tymi pasmami górskimi są niskie równiny.

Największy port lotniczy na Cyprze Larnaca International Airport , położony kilka kilometrów poza miasto Larnaka .Również w kraju drugim największym, Pafos International Airport, ma dużo ruchu.