Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Chorwacja

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Chorwacja. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Chorwacja. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Chorwacja

Wynajem samochodu Chorwacja

Wynajem aut Chorwacja

Chorwacja (chorwacki: Hrvatska) jest niezależną republiką, co było dawniej częścią federacji Jugosławii. Kraj położony jest w południowo-wschodniej Europie i ma – oprócz wybrzeża z widokiem na Adriatyk – wspólną granicę z Słowenia , Węgry , Serbia , Bośnia i Hercegowina oraz Czarnogóra .Chorwacja zajmuje powierzchnię ponad 56 000 km2, liczba ludności ok.. 4,5 milionów (2010).Kapitał i kraju centrum finansowe Zagrzeb , które ma około 780.000 mieszkańców.

Inne ważne miasta w Chorwacji jest Dubrownik , Splitu i Rijeka – wszystko znajduje się na wybrzeżu Adriatyku.

Krajobraz składa się głównie z lavsletter i góry (głównie w zachodniej i południowej). Najważniejszym przemysł jest turystyka, która w ciągu ostatnich 10 lat miał ogromny rozkwit. To przede wszystkim do miast na wybrzeżu – z przepięknych plaż – które są popularne miejsca turystyczne. Wiele jednak również wizyty w Zagrzebiu z powodu miasta wiele skarbów sztuki i kultury.

Główne lotnisko Chorwacji Pleso International Airport , położony poza stolicy Zagrzebiu – ale są też takie większe lotniskaDzielenie i Dubrownik .Dużo ruchu czarterowego idzie do tych lotnisk.