Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Bułgaria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bułgaria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bułgaria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bułgaria

Wynajem samochodu Bułgaria

Wynajem aut Bułgaria

Bułgaria to kraj w południowo-wschodniej Europie. Kraj znajduje się na Morzu Czarnym na zachodnim brzegu i ma wspólną granicę z Rumunia , Turcja , Grecja , Macedonia i Serbia .Populacji jest około 7,7 milionów (2010), a kraj obejmuje powierzchnię 110.994 km ². Kapitał Sofia (1,2 mln mieszkańców), jest także największym miastem kraju.Inne większe miasta to Płowdiw, Warna , Burgas , Ruse i Stara Zagora.

Językiem urzędowym jest język bułgarski, pisany cyrylicą. Około 10% ogółu ludności tureckiej jako językiem ojczystym – a istnieją także mniejszości, którzy mówią macedońskim i cygańskim.

Część Bułgarii – zwłaszcza południowy zachód – jest zdominowany przez wysokie góry (najwyższy punkt znajduje się prawie 3000 m) – mając na uwadze, a niskie równiny scharakteryzować obszary wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, gdzie w kraju głównych atrakcji turystycznych znajdują. O połowę kraju hoteli, znajdują się na Morzu Czarnym, gdzie znajdują się jedne z najbardziej popularnych obszarów Bułgarii wakacje. Wśród najbardziej znanych są Złote Piaski, Słoneczny Brzeg i Nessebar (gdzie najstarsze miasto jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO).

Główne lotnisko w Bułgarii, Sofia International Airport , położony w pobliżu stolicy.Inne ważne lotniska międzynarodowego lotniska w Burgas i Warna airport.