Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Brazylia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Brazylia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Brazylia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Brazylia

Wynajem samochodu Brazylia

Wynajem aut Brazylia

Brazylia jest największym krajem w Ameryce Południowej – zarówno pod względem liczby ludności (około 200 mln EUR w roku 2010), w obszarze (8,5 mln km2). W stolicy Brasília jest domem dla około 2,3 mln osób, ale istnieje kilka miast, które są większe, tym Sao Paulo (11 mln) i Rio de Janeiro (6,1 mln).Językiem urzędowym jest język portugalski. Brazylia graniczy z następujących krajów: Argentyna , Kolumbia, Boliwia, Peru , Paragwaj, Urugwaj , Wenezuela , Surinam, Gujana i Gujana Francuska.

Brazylia jest bogaty w zasoby naturalne, a na północy zdominowanym przez dużych lasów deszczowych, natomiast południe i wschód kilka dużych pasma górskie. Kraju najwyższy szczyt Pico da Neblina górującym 2994 metrów nad poziomem morza. Kilka z kontynentu największych rzek biegnących przez Brazylii. Powierzchnia Rainforest przecinają się najbardziej bogata w wodę rzeki, Amazonas – podczas Paraná płynie z gór na południu i do Paragwaju i sąsiednich Argentyna .

W związku z Paraná znaleźć potężnego wodospadu Iguaçu, który jest częścią tego kraju głównej atrakcji – Parku Narodowego Iguaçu. Nadal w Argentynie (i jednostek gdzie Iguazu). Ten park narodowy, zarówno brazylijskie i argentyńskie side – UNESCO World Heritage Site.

Brazylia jest uważana, zwłaszcza ze względu na bogate zasoby naturalne oraz duży podaż pracy, jako wiodący kraj w Ameryce Południowej, w sensie ekonomicznym.

Główne lotnisko w Brazylii jest Rio de Janeiro (Galeo) , a drugi co do wielkości jest Congonhas Lotnisko w Sao Paolo .