Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Bośnia i Hercegowina

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bośnia i Hercegowina. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bośnia i Hercegowina. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bośnia i Hercegowina

Wynajem samochodu Bośnia i Hercegowina

Wynajem aut Bośnia i Hercegowina

Bośnia i Hercegowina-Hercegowina otoczony Chorwacji na zachód i Serbią i Czarnogórą na wschodzie, a ma jedynie pas wybrzeża o 26 km w południowej części Morza Adriatyckiego.Jego populacja jest 3.839.737 (2011) mieszkańców.

Bośnia i Hercegowina Hercegowina może być podzielona na trzy strefy geograficznej. Od północnego zachodu na południowy wschód kraju prowadzi Dynarskich z Maglic, kraju, na najwyższy szczyt 2386 m. Central do kraju, niskie góry, a obszar jest bogaty w lasy i minerałów. Na północnej granicy Chorwacja jest høyslettelandskap i rzeka Sava zapewnić żyzne obszary rolne.Większość z Bośnią i Hercegowiną i Hercegowiny ma klimat kontynentalny z zimnymi zimami i gorącymi latami.

Jugosławia została utworzona w 1918 roku przez 1 Zakończeniu II wojny światowej i do 1992 roku, Bośnia i Hercegowina stała się republiką Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Jugosławii. W 1989 nierozsupłane współpracy w Jugosławii i Hercegowina Bośnia i Hercegowina uzyskała niepodległość w kilka lat później, w 1992 roku. Serbowie przeciwieństwie to ponieważ chcieli siłą i zaatakowali sąsiednią 6 kwietniu 1992 roku. Jednym z najbardziej znanych wydarzeń w wojnie, ludobójstwo w Srebrenicy 1 Lipiec 1995, gdy siły serbskie zabił 8000 cywili. Wydarzenie jawi się jako jeden z najgorszych zbrodni wojennych po wojnie w Europie. Wojna trwała przez trzy lata, aż do 14 Grudnia 1995 kosztować 100.000 życie i 2.500.000 wysiedlono.

Kraj jest nadal wpływ wojny, która spowodowała ogromne straty gospodarcze. Sytuacja gospodarcza w Bośni i Hercegowinie i Hercegowinie jest trudne, z niskiego wzrostu gospodarczego, deficyt handlowy i wysokiego bezrobocia. Ale kraj jest bogaty w zasoby naturalne i ma potencjał, aby stać się ważnym gospodarki.

Turystyka rozwija się w tym kraju. Bośnia i Hercegowina jest znana z ciekawej architekturze, z domieszką wpływów romańskiej, średniowiecznej, tureckiej i Austro-Węgier. W warunkach zimowych do jazdy na nartach jest bardzo dobry, a krótka linia brzegowa są piękne plaże, z których trzeba korzystać w miesiącach letnich. Neum to piękne nadmorskie miasto. Inne atrakcje to Međugorje, który jest jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Europie około miliona odwiedzających pielgrzymów każdego roku. Sarajewo to wspaniałe miasto do odwiedzenia z klubów, rynków, kościołów i meczetów, między innymi, jest rekomendowany przez Lonely Planet.

Największy port lotniczy jest Sarajevo International Airport Położony na obrzeżach Sarajewa.Drugim co do wielkości jest Banja Luka International Airport , 18 km poza miasto Banja Luka .