Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Białoruś

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Białoruś. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Białoruś. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Białoruś

Wynajem samochodu Białoruś

Wynajem aut Białoruś

Białoruś jest krajem śródlądowym, że granice Polski na zachód, Litwie i Łotwie , w północno-zachodniej Rosji , na północ i na wschód i na Ukrainie w południe.Kapitał jest Mińsk .Start do 9.457.500 (2012) mieszkańców.

Białoruś jest krajem nizinnym, bez naturalnych granic z państwami sąsiednimi i krajobraz składa się głównie z niskich wzgórz i pagórki. Prawie jedna trzecia kraju jest pokryte gęstymi lasami, a kraj najwyższa góra, Dzyarzynskaya Hara, rosnące tylko 346 metrów nad poziomem morza. Na południu kraju jest mokra z wielu bagien, rzek i około 11 000 jezior.

W 1919 część Białorusi Związku Radzieckiego, a opracowane po II wojnie światowej stał się jednym z głównych ośrodków przemysłowych Związku Radzieckiego. Podczas II wojny światowej, kraj został zajęty przez Niemcy i stracił ponad jedną trzecią populacji.Od 1994 roku kraj był rządzony przez Aleksandra Łukaszenkę. Kraj został dalej ostatniego rządu sowieckiego i prezydenta Łukaszenki ostatniego dyktatora Europy. Białoruś jest więc bardzo odizolowany kraj w Europie.

Krajowa służba bezpieczeństwa KGB trzyma opozycji politycznej pod kontrolą, demonstracje przeciw rządowej nielegalne. Rosja skrytykowała za poważne naruszenia praw człowieka, i jest jedynym krajem w Europie, w których kara śmierci jest legalna. Charakteryzuje się wysoką korupcją i bezrobociem. Jedna piąta kraju została silnie zanieczyszczone, gdy reaktor jądrowy w Czarnobylu w sąsiedniej Ukrainie wybuchła w 1986 roku. Białoruś boryka się z poważnymi problemami środowiska po obszernych emisji z czasów Związku Radzieckiego.

Białoruś nadal ma dużo przemysłu ciężkiego obsługiwany jak w czasach sowieckich, z armat i produkcji maszyn. Więcej niż 80 procent działalności gospodarczej na Białorusi jest własnością i jest kontrolowany przez państwo. Sektor rolny jest dobrze rozwinięta.

Istnieje kilka tradycyjnych atrakcji turystycznych w Białorusi, a trzeba mieć wizy, aby odwiedzić ten kraj. Najwięcej turystów odwiedza Mińska na kilka dni, gdzie można cieszyć się czyste ulice, “Prawo i porządek” i architektura z sowieckich dni.

Minsk National Airport jest największym lotniskiem w Białorusi, położone 42 km na wschód od Mińska.

Destinasjoner