Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Belgia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Belgia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Belgia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Belgia

Wynajem samochodu Belgia

Wynajem aut Belgia

Belgia znajduje się w Europie Zachodniej, i jest jednym z najmniejszych i najgęściej zaludnionych krajów Europy. Belgia ma około 11 mln mieszkańców (2011), i graniczy od północy Holandia , na wschodzie Niemiec i Luksemburga , w południe i na zachód do Francji a na zachodzie do Morza Północnego.Kraju językiem urzędowym jest flamandzki, francuski i niemiecki.

Bruksela jest stolicą Belgii i znajduje się w centralnej części kraju.Bruksela jest kosmopolitycznym i wielokulturowym mieście z około 150.000 mieszkańców (2010). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie w przybliżeniu 1, 8 milionów Bruksela jest Belgii politycznym, gospodarczym i kulturalnym, i przyciąga turystów i biznesu round podróżnych roku.

Geograficznie, Belgia podzielona jest na trzy obszary: obszar nizinny, pagórkowaty teren i wyżynny obszar z wieloma górami. Wybrzeże składa się z nizin z niektórych portów rybackich i kurortów nadmorskich – w tym Ostenda, który również ma połączenie promowe do miasta Ramsgate Anglia .

Belgia jest chyba najbardziej znany z swojej stolicy, gdzie kluczowe organizacje współpracy europejskiej, że UE i NATO ma swoją siedzibę, ale w kraju jest również słynie z atrakcji turystycznych, sztuki, kultury i historii. Belgia najbardziej zabytkowych miast, które oferują dobrej architektury m.in. Antwerpia , Brugia , Bruksela , Gesnt , Leuven i Mechelen.

Główne lotnisko w Belgii jest Bruksela International Airport , położony 13 km na północny wschód od stolicy.Również Brussels South Charleroi Airport ma loty międzynarodowe, a to jest 46 km na południe od Brukseli.