Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Barbados

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Barbados. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Barbados. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Barbados

Wynajem samochodu Barbados

Wynajem aut Barbados

Barbados to mały wyspiarski kraj leżący pomiędzy Morzem Karaibskim i Oceanie Atlantyckim, około 435 km na północny wschód od Wenezueli .Mimo bliskości do Ameryki Południowej należą Barbados Ameryka Północna. Wyspa stan jeden jest częścią archipelagu Małych Antyli, ale jest sam.

Barbados jest areally światowym 14-te najmniejszy stan. W najszerszym miejscu, na wyspie jest 23 km i na jego najdłuższa jest 34 km. Start do 284.589 (2009) mieszkańców w Barbados. Bridgetown jest stolicą i największym miastem.

Wyspa była kolonią brytyjską koroną 1652/66. W 1966 r., Barbados niezależne, ale nadal jest członkiem Wspólnoty Narodów (dawniej „British Commonwealth”) z Queen Elizabeth II jako głowy państwa.

W roku 1666 działało 50.000 niewolników w Barbados, a dziś ponad 90 procent ludności pochodzenia afrykańskiego. Stark biały górny klasy donic charakteryzowały Barbados. Kraju językiem urzędowym jest angielski. Gwara nazywa bajansk.

Wyspa stan Barbados jest wśród państw Karaibów najbardziej zamożnych. Gospodarka była w wiekach opiera się na produkcji cukru, ale od pierwszej części 1970 roku przejął turystyki jako głównego źródła dochodu.Barbados jest najczęściej oszczędza huragany i burze tropikalne, które nawiedzają powierzchnię, ponieważ znajduje się daleko na wschód, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla turystów poszukujących Caribbean Paradise. Klimat jest bardzo przyjemny z lądzie wiatr o temperaturze około 30 stopni, ocean w ciągu dnia i na fralandsvind nocy. Główną atrakcją jest wiele pięknych białe plaże i turkusowe morze. To jest dobre dla surfingu i nurkowania. Wyspa jest w większości płaskie, ale istnieją pewne wzgórza w kierunku wyspy. Najlepszym okresem do odwiedzenia Barbados jest od połowy grudnia do połowy kwietnia w szczycie sezonu. Wysokiej wilgotności miesiąc to lipiec, wrzesień i październik. Barbados ma coś do zaoferowania zarówno osób podróżujących w sprawie budżetu i tych, którzy chcą komfort i luksus. Wiele statków wycieczkowych zatrzymać w Bridgetown.

Głównym portem lotniczym jest międzynarodowe lotnisko Grantley Adams położony 13 km na wschód od Bridgetown.

Destinasjoner