Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Austria

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Austria. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Austria. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Austria

Wynajem samochodu Austria

Wynajem aut Austria

Austria znajduje się w Europie Środkowej, jest państwem federalnym składającym się z dziewięciu państw z własnej administracji. Populacja Austrii wynosi około 8,3 milionów (2010) – z czego 1,7 mln to mieszkańcy stolicy Wiednia .

Inne duże miasta w Austrii, Graz , Linz , Salzburg i Innsbruck .

Austria jest otoczony przez wiele krajów sąsiednich – i graniczy od zachodu z Liechtensteinem i Szwajcarią na południu, do Włoch i Słowenii na wschodzie na Węgrzech i Słowacji, a od północy do Niemiec i Czech .Kraju językiem urzędowym jest język niemiecki, ale dialekty mogą być trudne do zrozumienia dla turystów, choć mówią standardowego niemieckiego.

Dekoracje w Austrii jest zdominowany przez góry, Alpy i obejmuje zachodnią i południową część kraju. Osiągnie najwyższe szczyty po stronie austriackiej do około 3800 m.

Austria jest znana jako kraj o wielu ważnych wkładów do europejskiej historii kultury – szczególnie w muzyce klasycznej. Wielcy kompozytorzy Wolfganga Amadeusza Mozarta, Franza Schuberta, Gustawa Mahlera i Johanna Straussa byli Austriacy. Także Ludwig van Beethoven mieszkał wiele lat w Austrii. Wiedeń ma wiele do zaoferowania w dziedzinie sztuki i kultury. Samo Salzburg .

W przeciwnym razie, Austria to również popularne narciarskie – i alpejskie Innsbruck był raj dla narciarzy od Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się tam w 1964 roku.

Główne lotnisko w Austrii jest Vienna International Airport , położony ok.. 18 km od centrum miasta.Kraju jest drugim największym lotniskiem Lotnisko Salzburg – WA Mozart .