Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Australia

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Australia. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Australia. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Australia

Wynajem samochodu Australia

Wynajem aut Australia

Australia jest zarówno stan i oddzielny kontynent, o powierzchni prawie 7,7 milionów km2, stanowi ponad 85% całkowitej masy ziemi kontynentu Oceanii. Istnieje obecnie około 20 milionów ludzi w Australii. Australijscy tubylcy (Aborygeni) stanowi jedynie 2,2% tej populacji, podczas gdy zdecydowana większość to potomkowie europejskich imigrantów. Dominującym językiem kraju jest język angielski.

Australia jest niezależnym państwem w ramach Wspólnoty Brytyjskiej i ma Queen Elizabeth II jako formalną głową państwa, reprezentowany przez gubernatora generalnego. W praktyce, jest to własny rząd Australii, na czele z premierem, razem z parlamentem rządzi krajem.

Australia to nowoczesne państwo z konsekwentnie wysokiej zamożności i dobrze rozwiniętej infrastruktury. Wśród głównych branż są produkcja, rolnictwo i turystyka. Edukacja jest też mocno podkreślić, a kraj ma aż 38 uniwersytetów.

Część tego, co jeszcze wyróżnia Australii, specjalne fauny. Życie zwierząt, które nie występują w innych częściach świata, takich jak kangur, koala, Vombat (opos), Platypus, strusi emu gatunków itp. Duże części kontynentu australijskiego składa pustynie i sawanny, ale w obszarach tropikalnych, jest kilka ciekawych i rzadkich roślin. Więcej lasów tropikalnych i rezerwy terenów podmokłych jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Klimat zmienia się w Australii, a kilka różnych stref klimatycznych są reprezentowane. Najbardziej wygodne klimat występuje w strefie umiarkowanej na południowym wschodzie kraju.

Australia ma wiele dużych miast, głównie położonych na południu i wschodzie. Najbardziej zaludnione jest Sydney (4,4 mln), Melbourne (3,7 mln), Brisbane (1,8 mln), Perth (1,5 mln). Po pierwsze, na szóstym miejscu dzieje stolicy Canberra (320000).