Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Mendoza

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Mendoza. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Mendoza. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Mendoza

Wynajem samochodu Mendoza

Wynajem aut Mendoza

Mendoza jest na zachód od Argentyny u podnóża Andów i jest głównym miastem w prowincji Mendoza.Centrum posiada 114.822 (2010) mieszkańców. Z okolicznych miast, Gran Mendoza, populacja 848 660 mieszkańców

Blisko Aconcagua w Andach, która jest najwyższym szczytem w zachodniej półkuli, charakteryzują ten spokojny miasto. Każdego roku przyciąga dużą liczbę turystów, którzy próbują wspiąć się na 6962 metrowy szczyt. W okolicy znajduje się kilka ekscytujących Forum możliwości dla spacerowiczów i wspinaczy. Rafting jest kolejną atrakcją.

Produkcja wina przyciąga dużą liczbę odwiedzających Mendoza. Argentyna jest piątym na świecie największym producentem wina, a większość wina produkowanego w Mendoza. Winnice są pięknie położone u podnóża Andów, i suchy klimat, z chłodne noce i dni ciepłych uczynić warunki idealne. Istnieją duże szanse, aby odwiedzić tysiące winnic, kilka kilometrów od centrum miasta. W szczególności, pulchne i okrągłe wino Malbec, Mendoza jest znana.

Centrum Mendozy można zwiedzać na piechotę, i koncentruje się wokół Plaza Independencia z piękną fontanną. Miasto oferuje wiele dobrych restauracji z wyborem argentyńskich win.

Najbliższe lotnisko znajduje się Aeropuerto Internacional Gobernador Francisco Gabrielli, bardziej znany jako El Plumerillo. Znajduje się 11 km na północ od miasta.