Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Argentyna

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Argentyna. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Argentyna. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Argentyna

Wynajem samochodu Argentyna

Wynajem aut Argentyna

Republika Argentyny znajduje się na południowy wschód od Ameryki Południowej i jest areally ósmym co do wielkości krajem na świecie. Argentyna graniczy od wschodu Ocean Atlantycki Urugwaj i Brazylia , na północy Paragwaju i Boliwii i na zachodzie i na południu Chile.Argentyna liczy około 41,3 milionów (2010), a językiem urzędowym jest język hiszpański.

Argentyna ma dużych wahań klimatycznych z klimatu podzwrotnikowego na północy, umiarkowany klimat w centralnych regionach i klimat subantarctic na południu.

Wybrzeża na wschód jest cały 2575 km i składa się z wielu głębokich zatok. Na zachodzie, tworząc Andes naturalna granica Chile .Najwyższy szczyt Aconcagua w Argentynie, która wznosi się 6962 metrów nad poziomem morza Północy kraju – na granicy Brazylii – są znane Iguazufallene, która jest jedną z największych atrakcji turystycznych Ameryki Południowej.Falls jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kulturowo, Argentyna jest chyba najbardziej znany z tanga, które powstały w latach 1800-tych. Ponadto, kraj może zaoferować turystom różnorodne i piękne krajobrazy, ciekawa architektura, dobre jedzenie i wino, zakupy i wiele atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak golf, jazda na nartach, pływania i uprawiania sportów wodnych.

Stolica Argentyny – Buenos Aires – Znajduje się na wschodzie do rzeki Rio de la Plata, a to tętniące życiem miasto portowe z międzynarodowym smaku.Około 1/3 z ludności kraju mieszka w okolicach stolicy. Nieco off Buenos Aires jest głównym lotniskiem Argentyny – Ezeiza International Airport.