Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Arabia Saudyjska

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Arabia Saudyjska. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Arabia Saudyjska. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Arabia Saudyjska

Wynajem samochodu Arabia Saudyjska

Wynajem aut Arabia Saudyjska

Królestwo Arabii Saudyjskiej Główną część Półwyspu Arabskiego i jest drugim największym państwem w świecie arabskim.Graniczy Jordania i Irak do północno-wschodniej Kuwejcie, Katarze, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na wschodnim, Oman na południowym wschodzie, na południu Jemenu, Morze Czerwone do zachodu i Zatoki Perskiej na wschodzie.Populacja jest 28.376.355 (2010) mieszkańców i stolicą jest Rijad . 97% ogółu ludności to muzułmanie.

Królestwo Arabii Saudyjskiej jest czasami określane jako „Dwóch Świętych Meczetów” kraju, a następnie w odniesieniu do Mekki i Medyny , które są dwa najświętszych miejsc islamu.Arabia Saudyjska ma znaczny wpływ na Bliskim Wschodzie i na świecie islamskim i jest ekonomicznie, politycznie i militarnie dominującą siłą w regionie Zatoki Perskiej.

Kraj ma drugiego na świecie pod względem wielkości rezerwy ropy naftowej, które są skupione głównie w prowincji wschodniej. Ropa za ponad 95% eksportu i 70% dochodów budżetowych.

Wakacje w Arabii Saudyjskiej jest w dużym stopniu opiera się na pielgrzymki do Mekki i Medyny. Mekka otrzyma ponad trzy miliony pielgrzymów roku tylko w czasie miesiąca pielgrzymki, a resztę roku około dziewięć milionów pielgrzymów. Nie-muzułmanie nie są dozwolone. Medina jest święte, ponieważ meczet Al-Masjid al-Nabawi zawiera grób Mahometa.

Czerwone plaże morskie z jego turkusowej wody jest znany jako jeden z najlepszych miejsc do nurkowania.

Innym popularnym miejscem jest Al-Diriyah poza Rijadzie .Diriyah było Oryginalny dom z saudyjskiej rodziny królewskiej, i służył jako stolicy pierwszej dynastii saudyjskiej 1744/18.Mada’in Saleh jest pre-islamskie archeologiczne z ruinami z Nabatean królestwa (1 wnekr To również utworów z Lihyani, Arab Brytania od wieków przed Chrystusem, i zawodów rzymskich.

Arabia Saudyjska krytykowany za systematycznej dyskryminacji kobiet. Jest to jedyny kraj na świecie, gdzie kobiety nie mogą prowadzić pojazdów mechanicznych.

Największy port lotniczy jest King Fahd International Airport, 20 km na północny zachód od Dammam.King Khalid International Airport znajduje się 35 km na północ od Rijadu.