Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut York

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w York. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w York. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

York

Wynajem samochodu York

Wynajem aut York

York ma około 185.000 mieszkańców (2010), znajduje się w północnej Anglii .Miasto istniało już w czasach rzymskich (Eboracum) – i był również centrum Wikingów królestwa JORVIK. Ostatni król Wikingów Jorvik / York Eirik Krwawy Topór, którzy zostali wysiedleni przez Anglików w 954

Istnieje kilka interesujących atrakcje Jorku. Części starego miasta zostały zachowane, a zwłaszcza wąska ulica „The Shambles”, z pięknymi domami z muru pruskiego. W przeciwnym razie, jedna z katedr Anglii tutaj – York Minster. Został zbudowany w stylu gotyckim w 1220. Części dawnych średniowiecznych murów miejskich są zachowane, a niektóre z bram. Najbardziej imponujący z nich jest na tyle „Bar Mickelgate”.

Jeśli jesteś w York, należy również sprawdzić National Railway Museum. Gdzie można takie zobacz najszybszy na świecie parowóz „krzyżówka”. To ustanowił rekord prędkości w 1938 r. z 202 kilometrów na godzinę i był – z jego aerodynamiczny kształt – na długo przed swoim czasem.

Najbliższe główne lotnisko Leeds Bradford International Airport , położony ok. 50 km na południe od Yorku.