Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Stockport

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Stockport. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Stockport. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Stockport

Wynajem samochodu Stockport

Wynajem aut Stockport

Stockport położony jest w północno-zachodniej Anglii – ok. 10 km na południe od Manchesteru , i jest częścią obszaru metropolitalnego Greater Manchester.Stockport znajduje się na słynnej rzece Mersey, a miasto ma około 140.000 mieszkańców (2010).

Historia Stockport, rozpoczynając w 1500, a branża charakteryzuje go od jego powstania. W 1700 roku, ustalono na zmechanizowane fabryki jedwabiu tutaj, a od 1800 roku zdominował przemysłu bawełnianego w Stockport. Ponadto, miasto stało się centrum angielskiego hat-produkcji, a ostatnio fabryka kapeluszy została zamknięta dopiero w 1997 roku. Stockport hat historia może zapoznać się z muzeum „Dzieł Hat”.

Miasta najbardziej znanym punktem jest „Wiadukt Stockport”, wybudowany w 1840 – i która ma w sumie 27 ceglanymi łukami. Główna linia kolejowa do centrum miasta przejść przez wiadukt Stockport. W przeciwnym razie, jest to wspaniały ratusz z 1908 jest przykładem dobrej architektury. Mieści się najstarszy budynek, „Under Banku Hall” (zbudowany w 1500), jest warte odwiedzenia. Tak jest Vernon Park, nieco poza centrum miasta, który został wybudowany w 1858 roku.

Najbliższe lotnisko jest Manchester Airport , które jest ok.. 13 km na południowy zachód od Stockport.