Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Plymouth

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Plymouth. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Plymouth. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Plymouth

Wynajem samochodu Plymouth

Wynajem aut Plymouth

Portowym mieście Plymouth znajduje się w południowo-zachodniej Anglii , i należy do hrabstwa Devon.Plymouth to największy polski miastem, które leży na południe od Londynu, i ma około 257.000 mieszkańców (2010).

Miasto jest geograficznie położony gdzie rzeki Plym i Tamar wpada do 5 km długości zatoki „Plymouth Sound” – przez kanał La Manche.

Port jest twierdza „Royal Citadel” z 1666 roku, a goście mogą dostać wycieczki w lecie.

W przeciwnym razie miasto jest chyba najbardziej znany z popularnej akwarium „National Marine Aquarium”, który jest największą w Wielkiej Brytanii, z 400 gatunków. Akwarium znajduje się w nowoczesnym budynku i posiada zarówno kawiarnia i sklep. Główny basen ma głębokość 10 metrów, a tutaj można zaobserwować wiele gatunków ryb i rekiny z bliska.

Inne atrakcje turystyczne to Plymouth Kościół „St Andrews Church” z 1400, katolicka katedra w 1858 roku, „Tower Smeaton” The Lighthouse Z 1759 i muzeum „Plymouth City Museum and Art Gallery” – z przyrodniczego i kulturowego historii i galeria sztuki.

Miasto ma inaczej szereg teatrów i sal koncertowych, a kilka wielkich parków.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Plymouth City Airport, który znajduje się 6,5 mil na północ od centrum miasta. Stąd, to przede wszystkim loty krajowe do miast – w tymLondyn Gatwick Airport .

Międzynarodowe lotnisko Exeter International Airport znajduje się 76 km na północny-wschód od Plymouth.