Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Norwich

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Norwich. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Norwich. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Norwich

Wynajem samochodu Norwich

Wynajem aut Norwich

Norwich znajduje się na rzece Wensum w południowo-wschodniej Anglii – O 30 km od wybrzeża Morza Północnego.Miasto ma 135.000 mieszkańców (2010), i jest częścią hrabstwa Norfolk.

Norwich jest węzeł drogowy i kolejowy oraz ważnym ośrodkiem handlowym i administracyjnym centrum regionu. Miasto ma wiele pięknych starych budynków – co pokazuje, że Norwich był z 1100s do 1800 roku jednym z największych i najbogatszych miast brytyjskich wojewódzkich.

Miasto ma ponad 30 zachowanych średniowiecznych kościołów – w tym katedry z 1145 w stylu romańsko-Norman. Kolejną atrakcją turystyczną w mieście jest Norman castle „Norwich Castle” z 1067. Obecnie w zamku mieści się muzeum i galeria sztuki.

Pozostałe atrakcje to m.in. Norwich stare miasto z brukowanymi uliczkami i muzea, „Cow Tower” – zabytkowy wojskowa wieża z 1300 roku, w budynku „Dragon Hall” z 1430, a rynek w City Hall.

Norwich jest znany jako bardzo popularne miasto handlowe ze sklepami i centrami handlowymi, a miasto ma również tętniące życiem nocnym z restauracji, pubów i klubów nocnych.

Miasta klubu piłkarskiego Norwich City FC grać swoje mecze domowe na stadionie piłkarskim „Carrow Road” – która posiada 26.000 widzów.

Lotnisko Norwich International Airport znajduje się 5,2 mil na północ od centrum miasta.