Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Newcastle Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Newcastle Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Newcastle Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Newcastle Lotnisko

Wynajem samochodu Newcastle Lotnisko

Wynajem aut Newcastle Lotnisko

International Airport Lotnisko Newcastle (NCL) położony jest 10 km na północny zachód od centrum Newcastle , w 2010 Brytanii 11 najbardziej ruchliwych.

Lotnisko zostało otwarte w 1935 roku i jest jednym z najstarszych w Anglii. Newcastle Airport serwuje 4,3 milionów pasażerów rocznie (2010), i stąd zarówno Karty i bezpośrednie loty do wielu miejsc w kraju i za granicą.

Linie lotnicze oferujące loty z Newcastle Airport to Air France, British Airways, EasyJet, Flybe, KLM, Ryanair i Lufthansa – i popularnych, międzynarodowych miejsc m.in. Amsterdam , Dusseldorf, Dubaj , Londyn i Paryż .

Newcastle Lotnisko posiada jeden terminal i budynek szereg udogodnień dla turystów – w tym restauracje i kawiarnie, bankomaty, liczniki walutowe (Travelex), modlitwa, zaplecze biznesowe, gry dla dzieci oraz sklepy (Tax-free).

Istnieją dobre połączenia komunikacyjne z lotniska do miasta, i można wybrać między metrem, taksówką lub autobusem. Jeśli chcesz do kierowania się w Newcastle, może być wygodne wynajem samochodów książki przed przyjazdem na lotnisko. Liczba renomowanych firm wynajmu samochodów mają swoje biura na lotnisku – w tym Avis, Hertz, Alamo, narodowego i Europcar.

W pobliżu lotniska, hotel „DoubleTree by Hilton Newcastle International Airport Hotel”.