Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Manchester

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Manchester. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Manchester. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Manchester

Wynajem samochodu Manchester

Wynajem aut Manchester

Manchester Położony w północno-zachodniej Anglii – Na brzegu rzeki Irwell, a miasto ma około 500.000 mieszkańców (2011).Kiedy cały region miasto „Greater Manchester”, populacja rośnie do 2,5 mln euro. Manchester jest ważnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym centrum, które również ma znaczący bankowości i finansów.

Miasto jest chyba najbardziej znany z dwóch klubów piłkarskich – Manchester City i Manchester United. Stadionie Manchester United, Old Trafford, jest główną atrakcją turystyczną – gdzie można dostać wycieczkę.

Manchester ma ponad 50 muzeów i galerii, wiele sklepów i różnorodne życie nocne.Mieście znajduje się również w Wielkiej Brytanii „China Town”, wyposażony w egzotyczne produkty, chińskie restauracje i azjatyckich supermarketów.

Inne atrakcje w Manchester należą katedra z 1400 w stylu gotyckim ratuszem w 1877 r., War Museum „item Imperial War Museum”, Jewish Museum i Manchester Museum – gdzie można obejrzeć eksponaty z 6 milionów eksponatów z całego świata. Muzeum posiada również na wyświetlenie szkielet Tyrannosaurus Rex.

Miasta International Airport – Manchester Airport – znajduje się 17 km na południowy zachód od centrum miasta.