Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Luton

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Luton. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Luton. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Luton

Wynajem samochodu Luton

Wynajem aut Luton

Luton Town usytuowany na rzece Lea w regionie East Anglia – Około 50 km na północ od Londynu – i jest częścią angielskim hrabstwie Bedfordshire.Miasto ma 206.000 mieszkańców (2010).

Luton to starożytne miasto, które według wszelkiego prawdopodobieństwa została założona w 500-tych. Od 1600 do 1900 miasto było najbardziej znany hat-produkcji – szczególnie słomkowe kapelusze.

Dziś jest to niewielka produkcja kapeluszy pozostała w mieście, ale przez „Luton Muzeum i Galeria Sztuki” jest duże kapelusze kolekcja. Muzeum znajduje się na obrzeżach miasta przez park „Wardown”, gdzie zwiedzający mogą również zobaczyć wystawy rękodzieła.

Luton jest dziś znana z klubu piłkarskiego Luton Town FC, którzy grają swoje mecze na stadion Kenilworth Road Stadium.

Inne atrakcje turystyczne w Luton obejmują Kościół „Kościół Mariacki” z 1137 i „Stockwood Discovery Centre” – muzeum eksponaty geologiczne, archeologiczne i historyczne. Posiada również kilka tematycznych ogrodów.

Miasta coroczny karnawał – Luton Carnival – największy jednodniowy karnawał w Europie, która odbyła się pod koniec maja.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Londyn Luton Airport, położony 4 km na wschód od centrum miasta.