Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Londyn

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Londyn. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Londyn. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Londyn

Wynajem samochodu Londyn

Wynajem aut Londyn

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, a siedziba rodziny królewskiej, rząd i parlament. Miasto położone jest w południowo-wschodniej Anglia – Po obu stronach Tamizy – i ma 7,8 miliony mieszkańców (2010).Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny z przedmieścia, jego populacja wzrośnie do około 14 milionów.

Londyn jest w tym kraju gospodarczego, politycznego i kulturalnego centrum i jeden z światowych premier bankowych i centrów ubezpieczeniowych. Miasto ma wiele uniwersytetów, muzeów, teatrów i galerii sztuki, i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych.

Londyn znany jest muzykalny i teaterby, a także wiele znanych na całym świecie zabytków – m.in. Tower of Londyn od 1000, Londyn Bridge, Katedra św Pawła (1675/10), Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Pałac Buckingham i Londyn Eye.

Pozostałe atrakcje turystyczne i zabytki w Londynie m.in. Tate Gallery, British Museum, item Imperial War Museum, Madame Tussauds, Hyde Park, Londyn Zoo i miasta dzielnica handlowa Oxford Street.

Londyn gospodarzem Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 2012 roku, iw związku z tym sporcie wymienionych kompleks “Olympic Park” – w mieście Stratford (w wschodniej części miasta).

Oprócz tego, że zakupy mekka dla kupujących, Londyn jest również znana jego urozmaiconego życia nocnego. Jeden stwierdzi tradycyjnych angielskich pubów w całej stolicy, a miasto posiada również wiele klubów i sal koncertowych.

Kapitał ma osiem lotnisk i 3 są: Londyn Heathrow Airport , Londyn Gatwick Airport i Londyn Stansted Airport .