Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Heathrow Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Heathrow Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Heathrow Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Heathrow Lotnisko

Wynajem samochodu Heathrow Lotnisko

Wynajem aut Heathrow Lotnisko

Heathrow Airport (LHR) to główne lotnisko w Londynie, i 4. najbardziej ruchliwych na świecie (2010). Lotnisko znajduje się w dzielnicy Hillingdon – 24 km na zachód od Londyn centrum miasta.

Lotnisko obsługuje 65,8 milionów pasażerów rocznie. 2010 i ca. 100 linie lotnicze mają bezpośrednie loty z tutaj do prawie 170 miejsc w Norwegii i za granicą. Heathrow Airport jest hubem dla British Airways, BMI oraz Virgin Atlantic.

Lotnisko zostało założone w 1930 roku, a obecnie ma pięć terminali. To wielkie zakupy na lotnisku Heathrow w sklepach (w tym sklepach wolnocłowych) i wszystkie terminale mają dobry wybór restauracji, kawiarni i barów. Inne udogodnienia obejmują Bankomaty, kantor wymiany walut, apteka (dla zacisku 1), SPA / Masaż (Terminal 5), saloników VIP, modlitwy, kaplica i Galeria Sztuki (Terminal 5). Lotnisko jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Aby dostać się do centrum Londynu mogą ekspresowe pociągi, metro (Piccadilly Line), autobusem, taksówką lub wynajem samochodu. Na lotnisku biura do ośmiu firm wynajmu samochodów – w tym do sławy graczy takich jak Avis, Hertz, Europcar i budżet.

Istnieje także kilka hoteli na lotnisku – w tym Sofitel Londyn Heathrow (na zacisku 5) i Hilton Londyn Heathrow Airport Hotel (na zacisku 4).