Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Liverpool

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Liverpool. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Liverpool. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Liverpool

Wynajem samochodu Liverpool

Wynajem aut Liverpool

Portowym mieście Liverpool znajduje się w północno-zachodniej Anglii – O której rzeka Mersey płynie do Morza Irlandzkiego.Miasto znajduje się w angielskim hrabstwie Merseyside, i ma około. 470.000 mieszkańców (2008). Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie do prawie 1,3 mln.

Liverpool ma drugi największy port eksportu w Wielkiej Brytanii, i staje się nowoczesnym miastem. Znanym punktem na terenie portu jest 90-metrowy wieżowiec „Royal Liver Building” z 1911 roku.

Miasto jest kanskjse najbardziej znany jako domu do klubu piłkarskiego Liverpool FC i Everton FC i jego bogatej muzyki i życia nocnego. W 2008 roku, Liverpool (wraz z Stavanger ) nazwany Europejską Stolicą Kultury.

Główną atrakcją turystyczną, w dzielnicy Albert Dock – gdzie można znaleźć przykłady odrestaurowanych magazynach, sklepy, restauracje, puby, hotele, galerie i muzea. Dlaczego nie spróbować odwiedzić Muzeum Beatlesów galerii Tate Liverpool, muzeum morskie oraz muzeum niewolnikami.

Inne atrakcje to Liverpool Ratusz z 1754, Muzeum Liverpool i Walker Art Gallery – jednego z największych zbiorów sztuki brytyjskiej, malarstwa i rzeźby od 1400 aż do dziś.

Miasta International Airport – John Lennon Airport – położony 12 km na południowy wschód od centrum miasta.