Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Leeds Bradford Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Leeds Bradford Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Leeds Bradford Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Leeds Bradford Lotnisko

Wynajem samochodu Leeds Bradford Lotnisko

Wynajem aut Leeds Bradford Lotnisko

Leeds Bradford International Airport (LBA) znajduje się 12 km na zachód od Leeds centrum miasta, obsługując ponad 2,7 mln pasażerów rocznie (2010).

Z lotniska istnieją zarówno bezpośrednie loty czarterowe i skrzydła do około 75 miast w Norwegii i za granicą. Linie lotnicze działające z Leeds Bradford Airport to Flybe, Jet2, KLM, Ryanair i Fly Swe. Do 6 Najpopularniejsze trasy z lotniska w 2010 r. Amsterdam , Malaga , Alicante , Dublin , Mallorca i Paryż .

Leeds Bradford Airport został otwarty w 1931 i posiada terminal. W budynku terminalu szereg udogodnień dla turystów – w tym kantor wymiany walut, kantor, bankomat, kilka sklepów (Tax-free), restauracje / kawiarnie, zaplecze biznesowe, bezprzewodowy internet oraz punkt informacyjny.

Aby dostać się do Leeds Centrum można skorzystać z taksówki, autobusy lub wynajem samochodu.Istnieją trzy wypożyczalnie samochodów na lotnisku – Hertz, Avis i Europcar.

Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska, jeśli potrzebujesz zakwaterowanie. Travelogde Leeds Bradford Airport Hotel jest podstawowy hotel, usytuowany w pobliżu budynku terminalu.