Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Exeter

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Exeter. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Exeter. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Exeter

Wynajem samochodu Exeter

Wynajem aut Exeter

Zabytkowe miasto Exeter znajduje się w hrabstwie Devon – w południowo-zachodniej Anglii .Miasto liczy około 119.000 mieszkańców (2009), i znajduje się na Exe River – płynie tak dalej na południe, do kanału La Manche.

Exeter jest administracja – i centrum handlowe dla całego regionu, i ma własny uniwersytet – która została założona w 1955 roku. Miasto ma kilka historycznych atrakcji i piękna katedra „Exeter Cathedral” z 1100s, przyciąga wielu turystów. Katedra zbudowana jest w stylu angielskiego gotyku, z jego charakterystyczną wieżę s2 jest symbolem miasta na prawie 900 lat.

Inne stare budynki w Exeter są bl. A. Hall „Guild Hall” z 1300 – 1500 – liczba i „Hall Tuckera” z 1471.

Inną atrakcją w mieście jest muzeum „Royal Albert Memorial Museum & Art Gallery”. Posiada eksponaty ponad 1 mln przedmiotów – zarówno lokalnej historii i międzynarodowym – w zakresie historii naturalnej, archeologii, geologii i zoologii. Kolekcja zawiera również szereg przedmiotów rzemiosła artystycznego.

Exeter posiada również Muzeum Morskie, galerie sztuki, teatry, kina, bary / kluby, baseny, pola golfowe i piękne plaże w okolicy. Istnieje również wiele parków i terenów zielonych w mieście – w tym Northernhay Gardens.

Miasta lotnisko – Exeter International Airport – położony 10 km na wschód od centrum miasta.