Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Enfield

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Enfield. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Enfield. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Enfield

Wynajem samochodu Enfield

Wynajem aut Enfield

Enfield to dzielnica w regionie Greater Londyn w Anglii i jest najdalej na północ z dzielnic Londynu.Enfield dawniej niezależne miasto (Enfield Town), ale teraz jest duże przedmieście z około 295.000 mieszkańców (2010).

Enfield znajduje się 16,3 km na północ od centrum Londynu (Charing Cross), i są dobre połączenia komunikacyjne pociągiem lub autobusem od przedmieść Londynu.

Enfield jest jednym z najbogatszych dzielnic w Greater Londyn, a tutaj jest przykład Uniwersytet „Middelsex University” – gdzie można odwiedzić w drodze powołania „Muzeum Krajowego Wzornictwa i Architektury” (MODA). Muzeum posiada bogatą kolekcję sztuki dekoracyjne dla domu.

Pozostałe miejsca zainteresowań rezydencji Enfield w „Manor Forty Hall” z 1620-tych. Budynek jest otwarty dla publiczności i służy dziś jako muzeum, Londyn Borough of Enfield. Muzeum posiada eksponaty lokalnej historii, w tym Chińskim i angielskim porcelany. W sąsiedztwie rezydencji jest wielkim rośliną ogrodową.

Enfield ma inaczej duże centrum handlowe, kina, bary, kluby i restauracje, i istnieje wiele parków i terenów zielonych w okolicy.

Najbliższe lotnisko jest Londyn Stansted , który jest 46 km na północny wschód od Enfield.

Londyn Gatwick Airport jest 105 km na południe Enfield – (ok. 1 godziny i 15 min w czasie pracy.).