Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Darlington

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Darlington. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Darlington. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Darlington

Wynajem samochodu Darlington

Wynajem aut Darlington

Darlington to miasto z około 100.000 mieszkańców (2010), położone w hrabstwie Durham w Anglii, nad rzeką Skern (dopływ rzeki Tees). Północ odległość do Newcastle chodzi. 60 km.

Miasto jest najbardziej znany pierwszy na świecie pociąg pasażerski poszedł stąd do Stockton-on-Tees w 1825 roku. Na dworcu Początek Bank (Darlington Railway Centre and Museum) jest nadal silnik wyciągnął pierwszy pociąg pasażerski – i to jest oczywiście popularną atrakcją. Oni Historical togtradisjonene scharakteryzować miasto dziś i warsztaty kolejowe i inne przemysłu maszynowego nadal odgrywa ważną rolę w swojej branży.

Inne atrakcje to Darlington Zamek Raby od 1300 roku – jeden z najpiękniejszych średniowiecznych zamków w Anglia , położony w pięknym parku, kilka kilometrów poza centrum Darlington.W przeciwnym razie, wizyta w Paddock Farm Nursery & Water Gardens polecam. Jest to imponujący ogród, w tym systemy tropikalnych ptaków i ryb. Należy również zauważyć, że Darlington jest dobrą bazą wypadową do wycieczek w pięknej dolinie Tees.

Najbliższe lotnisko jest Durham Tees Valley Airport (dawniej Teesside Airport), położony kilka kilometrów na wschód od Darlington. Jest to stosunkowo małe lotnisko, które działa kilka połączenia krajowe i kilka tras do wybranych miast europejskich.

Najbliższe główne lotniska są Newcastle Lotnisko na północy (67 km) i Leeds Bradford International Airport , w południe (95 km).