Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Cambridge

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Cambridge. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Cambridge. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Cambridge

Wynajem samochodu Cambridge

Wynajem aut Cambridge

Cambridge jest około 80 km na północ od Londynu, w angielskim hrabstwie Cambridgeshire, gdzie także jest administrasjonsby. Populacja wynosi około 111 tysięcy (2010). Cambridge jest jednym z najstarszych bydannelser Anglii – sięga czasów rzymskich (Camboritum). Formalne państwo posiada od 1207.

Cambridge jest znany przede wszystkim jako tradycyjny uniwersytet, ale również centrum wielu dużych brytyjskich firm high-tech.

Cambridge University jest prawie tak długa jak centrum (tj. od 1200s), i dzieli się na pewną liczbę „uczelni”. Najbardziej znanym jest Chrystusa College, Trinity College i College dziurawca, wszystkie zbudowane w stylu późnego gotyku. Uniwersytet obejmuje Cavendish Laboratory, kaplica króla College i Biblioteki Uniwersyteckiej. Uniwersytet kompleks jest ważnym i dominującym elementem krajobrazu miejskiego w Cambridge.

W innym przypadku istnieje wiele zabytków architektonicznych, w Cambridge historycznych i kulturowych – w tym Fitzwilliam Museum – wystawa malarstwa i antyków Scott Polar Institute dla badań Arktyki i Antarktydy – i imponujący kompleks muzeum w Duxford Airport. Obejmuje on takie departamenty American Air Museum (SMU) i Imperial War Museum (Muzeum Wojny).

Najbliższe główne lotnisko Londyn Stansted Airport , położony 47 km na południe od Cambridge.