Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Bristol

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Bristol. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Bristol. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Bristol

Wynajem samochodu Bristol

Wynajem aut Bristol

Portowym mieście Bristol położony jest na południowym wybrzeżu Anglii (w pobliżu granicy z Walii), i ma około 430.000 mieszkańców (2009). Miasto położone jest w szczególności na rzece Avon – jak 12 mil na północ wpada do Kanału Bristol.

Bristol UK 8 największym miastem (przez mieszkańców) i ważny ośrodek edukacyjny z dwoma uniwersytetami. Miasto jest również ważnym ośrodkiem kultury w regionie i jest znany jako miasto przemysłowe – z produkcji takich samolot i szkła.

Bristol ma wiele historycznych atrakcji turystycznych – w tym starym mieście z wąskimi uliczkami, starożytny teatr „Old Vic” w 1766 roku, piękna Katedra Bristol od 1142 i kościół św Mary Redcliffe z 1300 roku.Na północ od Starego Miasta „Broadmead” – co jest dzielnicy handlowej. Jest to również duże centrum handlowe „The Mall Galleries”.

Pozostałe atrakcje to m.in. Bristol 414-metrowy most „Clifton Suspension Bridge” z 1864 roku, Centrum Nauki „Explore @ Bristol” – z jej interaktywnych eksponatów i Planetarium. Miasto ma też ogród zoologiczny i botaniczny.

Bristol International Airport znajduje się 14 km na południowy zachód od centrum miasta.