Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Birmingham

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Birmingham. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Birmingham. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Birmingham

Wynajem samochodu Birmingham

Wynajem aut Birmingham

Birmingham w regionie West Midlands, w zachodniej części środkowej Anglii – 110 km na północny zachód od Londynu.Birmingham w Wielkiej Brytanii drugie największe miasto (po Londyn ), i ma około 1 mln mieszkańców.Jeżeli szacuje się obszar metropolitalny, populacja rośnie do 3,6 mln (2010).

Birmingham jest główne centrum handlowe, przemysłowe i finansowe centrum, i jest również znany jako popularny wystawa i konwencje. Birmingham jest również słynie z wielu kanałów i ma prawie 60 kilometrów kanałów w granicach miasta.

Birmingham jest miastem kosmopolitycznym, a wielu mieszkańców to z Indii, Pakistanu lub Irlandii .Miasta parada na „Dzień Świętego Patryka” jest 3. wielkości na świecie (po Nowy Jork i Dublin).

Miliony turystów odwiedzają Birmingham co roku, a niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w mieście to Martins Kościół od 1200s, publiczna galeria sztuki „Birmingham Museum & Art Gallery” – gdzie takie można zobaczyć dzieła Belliniego i Rubensa, technologiczne muzeum „Think Tank” Birmingham ratusz z 1834 i „National Sealife Centre” – z jego gigantycznym akwariach słodkowodnych i morskich.

Ponadto, Birmingham wielkie zakupy, a centrum handlowe Bullring jest jednym z największych w Europie. Wielu turystów również odwiedzić Cadburrys fabryki czekolady w mieście – gdzie można dostać wycieczkę z przewodnikiem.

Birmingham International Airport znajduje się 10 km na południowy wschód od centrum miasta.