Porównaj ceny ponad 1500 dostawców samochodów do wynajmu w ponad 60 000 lokalizacjach na świecie

billeie3

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodu

Porównujemy oferty ponad 1500 dostawców samochodów do wypożyczenia, zapewniając jednocześnie niskie ceny

Brak ukrytych kosztów i opłat

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, możesz zapomnieć o opłatach za użycie karty kredytowe czy innych ukrytych kosztach

Obsługa klienta 24/7

Nasz dział obsługi klienta jest zasze do Twojej dyspozycji, działa bez przerwy

Nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Kiedy rezerwujesz za naszym pośrednictwem, zawsze otrzymasz nieograniczony przebieg i ubezpieczenie

Wynajem aut Birmingham Lotnisko

Wypełnij formularz na ulotce i znajdź tanią ofertę wynajmu samochodu w Birmingham Lotnisko. Wynajemsamochodu24.pl umożliwia jednoczesne porównanie cen oferowanych przez kilka firm i znalezienie najlepszej oferty wynajmu auta w Birmingham Lotnisko. Nasza oferta nie uwzględnia żadnych ukrytych kosztów ani opłat z tytułu kart kredytowych.

Birmingham Lotnisko

Wynajem samochodu Birmingham Lotnisko

Wynajem aut Birmingham Lotnisko

Birmingham (BHX) jest brytyjską 7-gi najbardziej lotnisko – położone 10 km na południowy wschód od Birmingham centrum.Lotnisko obsługuje około 8,5 mln pasażerów rocznie (2010), i ma loty zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Birmingham Airport został otwarty w 1939 roku i jest dziś centrum dla kilku linii lotniczych – w tym Flybe, Monarch, Ryanair i Thomson Airways. Z lotniska są bezpośrednie loty do i za granicą – w tym Dubaj , Nowy Jork, Amsterdam i Paryż .

Lotnisko posiada dobre zaplecze dla zwiedzających z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu (Wi-Fi), wiele sklepów (w tym wolne od cła), bary, restauracje i kawiarnie. Ponadto, poczta, sala modlitewna, kantor wymiany walut, bankomaty, spotkań i sale konferencyjne, parking i centrum dla zwiedzających turystów.

Lotnisko jest dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Aby dostać się do centrum Birmingham, można użyć pociągów (Air-Rail Link), autobusem, taksówką lub wynajem samochodu. Jeden stwierdzi biura do 6 renomowanych wypożyczalni samochodów na lotnisku – w tym Avis, Hertz, Budget i National.

Jeśli potrzebujesz zakwaterowanie w pobliżu lotniska są cztery hotele w różnych przedziałach cenowych w okolicy. Wszystkie wyposażone są w niewielkiej odległości do budynku terminala.